O NÁS

ERBIA GOLF CLUB o.s.
Erbia o.s.
Náš golfový klub byl založen v roce 2004. O dva roky později do klubu aktivně vstoupila společnost ERBIA HOLDING a.s., provozovatel Erbia Business Clubu, sdružujícího významné osobnosti, manažery a majitele různých firem. V roce 2008 měla členská základna téměř 300 členů, v roce 2009 již přes 600 členů. V roce 2011, díky příznivé ceně za členství a velmi zajímavým výhodám, které našim členům poskytujeme, jsme evidovali přes 1300 členů. Každoroční nárůst členské základny nás řadí mezi největší golfové kluby a svědčí o tom, že naši práci děláme dobře a členové jsou u nás spokojeni.

Samozřejmostí, poskytovanou našim členům, je rozšiřování jejich výhod u našich partnerů a soutěž o Mistra a Mistryni klubu. Naši členové se mohou zúčastňovat klubových turnajů. Letos připravujeme velkou golfovou Tour pod názvem klubu. Turnaje se odehrávají na našich nejlepších mistrovských hřištích. Celkem to bude 7 – 10 turnajů na úpravu hcp. Další aktivitou jsou dámské tréninkové turnaje na devět jamek a to každou středu na hřišti v Hodkovičkách. Bude se jednat přibližně o 25 těchto malých turnajů. Vyhlášení Tour se uskuteční na závěr sezony.

Našim hlavní cílem je umožnit hrát golf za výhodných podmínek co možná nejširší veřejnosti a přiblížit tento sport i dosavadním „negolfistům“. Budujeme silný a stabilní klub, kde své zázemí nalezne jak již aktivní golfista, tak hlavně i hráči, kteří s golfem teprve začínají.

Tipy pro více informací